sobota, 15 listopada 2014

Dwa dni nieco na wschód od domu :)


Beskid na szybko. Tym razem Mały. Cudny. Dziki. Pusty. Bez mapy. 
GORĄCO POLECAM Schronisko na Magurce OMIJAĆ!!!
Dziękuję za uwagę :)
Amen.

Rasta trans no i reggae dance !

IV-ta już edycja plenerowego grania, jakie odbywa się pod hasłem rewitalizacji miejskich przestrzeni kulturalnych. Kilka lat temu trzech dżentelmenów się spotkało i ot pomysł do głowy wleciał, plener? na agregacie? nielegalnie? Punkrock. Muzyczne fanaberie. Dobra zabawa. Kto przychodzi ten wie, komu to nie dane niechaj żałuje. Wyjątkowo w tym roku sprzęt rozłożyliśmy we wczesnych godzinach popołudniowych, aby zaczerpnąć resztkę słońca, a skończyliśmy...hehe przecież nie o 23-ciej, bo nad ranem :) Można? Można! Już za rok V-ta edycja jubileuszowa. Pozdrawiam Beatheat! 


















sobota, 6 września 2014

ZAAAAAAAAAAJEBISTA SOBOTA 6-go 9-tego

To jest nasze szczęście, to nasza miłość...

Pojechaliśmy na rowerze kawałek za miasto, by oderwać się od "codzienności",  zrobić ognicho, dobrze się bawić,a jak to Kacper określił: pokrzyczeć, pobiegać, pobawić się i wszystko :)








Helikopterek wg. Kacperskiego



W oczekiwaniu na obiad, Kacper oglądał a tato opowiadał historię, jednak nie brak mi fantazji :)



Konsumpcja w iście zacnych warunkach, no ale czy pieczone ziemniaczki i kiełbacha z ognia mogłyby smakować lepiej gdzie indziej... zdecydowanie nie :)



Po obiedzie "łąkowe" wariacje..



A to już zdjęcia dla skauta FC Barcelony tudzież Paris Saint-Germain.




I kwiatuszka się tacie dostało :)



A z wieczora... w góry stary...




poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Sobotni wypadzik do Jelcza.

Poznał Kacper "Punkowisko" :)










Piękna pogoda, świetna zabawa sprawiły, że Młodzian ze łzami w oczach wracał do Mamy, której znowu w główce się poprzestawiało :( KOBIETO krzywdzisz dziecko!!!! 
Już postanowione, idę na wojnę, inaczej się nie da, nie lubię Sądów, ale wyjścia nie mam, mam o co walczyć i będę walczył. Dla Ciebie Kacper!!!