Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Beskid Śląski. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Beskid Śląski. Pokaż wszystkie posty

piątek, 12 maja 2017

Wakacje 2016

Wakacje to ten wspaniały czas, który wraz z Kacprem możemy w pełni wykorzystać dla siebie. Odkrywamy nowe, poszerzamy horyzonty, poznajemy ciekawe i niejednokrotnie zapierające dech w piersiach, zarówno młodego jak i starego podróżnika miejsca, kompletujemy wspomnienia, cieszymy się sobą i życiem :)
W roku 2016 postanowiłem ponownie zabrać w Tatry Mojego Synka (poprzednim razem miał 2 latka). Do wyprawy dołączył się także mój Tato. I tak oto 3 pokolenia, Dziadek Karol, Tato Łukasz i Syn/Wnuk Kacper pojechali zwiedzać cząstkę Tatr, a żeby nie było przeciętnie, pomyślałem aby pokazać im jeszcze Moje Beskidy (na dzień dzisiejszy nie są one już tylko moje ;*).

Vayamos Companieros! ;)

Tatry.

Dolina Kościeliska i okolice. Schronisko na Hali Ornak, Smreczyński Staw, Jaskinia Mylna.




























Dolina Strążyska, Sarnia Skała.






























Beskid Śląski.















I tak oto pokrótce wyglądały Nasze górskie i nie tylko przygody. Ciesze się, że mogłem pokazać choć kawałek Beskidu moim Kompanom ;) W przyszłym roku, a właściwie w tym, będzie Nas więcej, będzie pełniej, będzie inaczej, Kochani :*