Tu już nieco więcej przerwy w górskich przygodach, bo minęły całe 2 tygodnie od powrotu z Gór Stołowych, nim ruszyłem w Góry Izerskie z Panią M. vel "Owca" i właściwie dzięki Niej :) Zdjęcia gdzieś mi przepadły, nie potrafię ich odnaleźć :( Zachowało się kilka sztuk na mailu, które poniżej publikuję ;) Bardzo sympatyczny był to wypad kilkudniowy, wielkie podziękowania dla Małgorzaty za wspólnie spędzony czas, za trud i wysiłek włożony w to wszystko - Ty wiesz o czym mowa. Mam nadzieję, że będzie kiedyś okazja aby wszystko wyjaśnić...
… ciągle mam wrażenie, że mój czas się kończy... Z każdym kolejnym dniem mam jeden dzień mniej do przeżycia. W związku z tym każdą chwilę chciałbym przeżyć jak najpełniej …
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Góry Izerskie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Góry Izerskie. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 18 sierpnia 2014
wtorek, 1 maja 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)