Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ukraina. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ukraina. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 11 maja 2017

Ukraina 2016

Zacznę może od mojej ojczyzny. Nie wiele mam do powiedzenia, był to wypad kompletnie inny od wszystkich. Maj 2016 i wjazd w Gorgany. Pojechałem przeziębiony, wróciłem z anginą jakiej do tej pory jeszcze nie miałem (źle wspominam ten czas), nawet ukraińska wódka nic nie wskórała, ehh.
Tak więc, Yaremche (Jaremcze) u podnóża Gorganów było celem tamtejszej "wycieczki". Ja z Jaremczy się nie ruszyłem, Chłopaki poszli któregoś dnia w góry, ale im nie wyszło :)
Kilka fotografii, wiele ich też nie przywiozłem.

















Kolejna Ukraina będzie inna, obiecałem to Mojej Kochanej Pani :*


poniedziałek, 29 lutego 2016

Ukraina 2010 - kocham Karpaty!

No i jest Ua 2010. Jeszcze nie było tu tego, właściwie z niewiadomego powodu, a może zwyczajnie bez powodu. "Przekopując" ostatnio kompjuter znalazłem między innymi Ukrainę 2010, niestety tylko te kilka fotografii i w dodatku w kiepskiej jakości. Gdzie się podziały tamte... Zdjęcia i prywatki?
Mamy rok 2016, w maju będzie 7 wyjazd do ojczyzny "Dziada" :)))

Poniżej podróż w Czarnohorę...nic nie będę opisywał, bo nie wolno !















Rumunia w kolorze w innym wydaniu i o innej porze...może? :)