Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Beskid Mały. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Beskid Mały. Pokaż wszystkie posty

sobota, 15 listopada 2014

Dwa dni nieco na wschód od domu :)


Beskid na szybko. Tym razem Mały. Cudny. Dziki. Pusty. Bez mapy. 
GORĄCO POLECAM Schronisko na Magurce OMIJAĆ!!!
Dziękuję za uwagę :)
Amen.