… ciągle mam wrażenie, że mój czas się kończy... Z każdym kolejnym dniem mam jeden dzień mniej do przeżycia. W związku z tym każdą chwilę chciałbym przeżyć jak najpełniej …
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Mecz. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Mecz. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 18 sierpnia 2014
WKS Śląsk Wrocław - BVB Dortmund. 06.08.2014 Wrocław.
Oprawa kibiców ładna. Zachowanie pozostawia niestety wiele do życzenia.
Nawet na Stadionie Miejskim we Wrocławiu Diabeł ma swe miejsce :)
Abu Musab az-LuMa hehe terrorystan pod stadionem :)
piątek, 22 czerwca 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)