Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Jelcz. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Jelcz. Pokaż wszystkie posty

piątek, 12 maja 2017

Dzień Kobiet 2014 w Jelczu :)

To wydarzenie też gdzieś się zapodziało, odnalazłem kilka zdjęć. Była wtedy MILICJA u Nas :) Punki! Brudne! Miłe wspomnienie...











poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Sobotni wypadzik do Jelcza.

Poznał Kacper "Punkowisko" :)










Piękna pogoda, świetna zabawa sprawiły, że Młodzian ze łzami w oczach wracał do Mamy, której znowu w główce się poprzestawiało :( KOBIETO krzywdzisz dziecko!!!! 
Już postanowione, idę na wojnę, inaczej się nie da, nie lubię Sądów, ale wyjścia nie mam, mam o co walczyć i będę walczył. Dla Ciebie Kacper!!!

poniedziałek, 30 września 2013

IV pielgrzymka na Jelczańskie Punkowisko. 28-29.09.2013

Jak zawsze spontanicznie zebraliśmy się na naszym "punkowisku" by pomodlić się, wyspowiadać i zwyczajnie "pobardować". W IV edycji wzięły udział następujące osobistości: Ojciec Krzysztof (nie mogło go zabraknąć), Siostra Barbara, Brat Maciej oraz dwie świeżynki: Maria i Bezimienny. Na miejsce dotarliśmy wczesnym wieczorem, jednak o tej porze roku było już ciemno jak w przysłowiowej "dupie" :) Szybka organizacja ognia, rozbicie pałatek i mogliśmy zasiąść do wieczornej modlitwy.

Maria (po lewo) i Siostra Barbara kątem plują.

Zdjęcie paszportowe Ojca Krzysztofa.

Cisza, spokój, nic się nie dzieje... jeszcze :)

Klateczka Ojca.

O poranku była tym razem i kawa.

Stałe miejsce biwakowe. Nadal nic się nie dzieje...

Barbra przy śniadanku.

I tylko siekiery... hasło pielgrzymki 2rd.

Córka Ojca.

I się zaczęło. W pewnym momencie przyszło 2 gości, pomarudzili, że namioty na trasie biegu postawiliśmy. Cóż takie ot zafundowaliśmy biegaczom przeszkody :)

Obelix naparza.

Publika. Gromkie brawa. Zdjęcia.

Bezimienny trzymający puchar dla maratończyków.

"Moje pije już ze szklanki! -A mój się nauczył z puszki! -Gdzie kupiłaś czarne glanki na te śliczne małe nóżki?"


Obóz zwinięty. Już w głowie V edycja. Kiedy? Niebawem. Gdzie? Na punkowisku.

Jesienne kolory.

Do modlitwy zachęcający Ojciec Krzyś.

I takie torpedy podjechały.


Jak zawsze było miło. Jak zawsze coś się wydarzyło. Historia się pisze...

niedziela, 25 sierpnia 2013

I tylko siekiery błyszczą w słońcu czyli II punkrockowa pielgrzymka do ziemi jelczańskiej

Druga edycja pielgrzymki, jakże popularnej już wśród młodzieży katolickiej z półświatka, miała miejsce 24-go sierpnia. Miejsce - stałe, pielgrzymi nieco inni. Siostra Barbara z przyczyn technicznych nie mogła wziąć udziału w tym odcinku, jednak do Ojca Krzysia i Brata Macieja dołączył "świeżak" mianowicie Opat Franciszek. Jak zawsze było ognisko, były kolędy i niewielki punkrock.

Poniżej na zdjęciu coś co nie jest wcale nasze ;)


Miejsce spoczynku zmęczonych pielgrzymów, jak się później okaże, nie każdy pielgrzym miał siłę do namiotu dotrzeć.


Sceneria leśno-wodna.


Zwierzyniec pospolity jelczasty - gatunek pomieszkujący owe tereny, lubiący pieśni katolickie.



Aparat wziąłem, poszedłem w pola pstryknąć coś (bo tak trzeba) wracam a tu.....


... tadam! śluby se urządzają! Pozdrowienia dla Pana Młodego, jakiś moim zdaniem lekko "onkły".


Sesja ślubna, po lewo Opat, po prawo Ojciec znicze trzymają. Ja trzymam kciuki za noc poślubną :)





Opat Franek - zwyczajnie opat.


Z pozdrowieniami dla pielgrzymów! Jest plan na 3 edycję. Do zobaczenia! Do zrobienia! Ciał! i pamiętajmy TYLKO SIEKIERY BŁYSZCZĄ W SŁOŃCU. Punk nie ma czasu żeby się z nim głaskać :)