poniedziałek, 7 września 2015

Powrót

Ahoj! Witajcie! Dzień dobry!

Zlepek zdjęć przedstawiający czas, w którym ja i ten blog zapomnieliśmy o sobie :) Strasznie ciężko było mi się zabrać za "posklejanie" zdjęć, no ale czasami trzeba coś mniej lub bardziej mądrego tu umieścić, po to w końcu powstał ten blog :)






29-31.01.2015 Okolice Diablaka. GOPR Kurs lawinowy.
















29.03.2015 Poznań - koncert Archive...












 06.04.2015 4-te urodziny Kacpra.






Timur Vermes - bardzo ciekawa książka! Polecam :)






07-10.04.2015 Szczyrk. Moja ulubiona piwiarnia w Beskidzie. Wracam tam niebawem :)












04-07.06.2015 Biwak w Górach Opawskich.














Lipiec- urlop :) Z Kacprem w Górach Bialskich (ale to w osobnym wpisie), następnie powrót w Opawskie, Bystrzyckie, Stołowe, Sowie...




















to be continued...







wtorek, 6 stycznia 2015

Zima kiepska a zabawa przeciwnie :)













Pierwszy krok w Nowy Rok


"Czas mój największy wróg, mój największy przyjaciel..."

Kochani mamy już rok 2015, co było minęło. Pora wkroczyć w Nowy, oby nie gorszy Rok.

Wszystkim tu zaglądającym czy to celowo czy też zupełnym przypadkiem, najlepszym przyjaciołom i najgorszym wrogom (hmm czy ja mam wrogów?), znajomym i nieznajomym- życzę od siebie wszystkiego co najpiękniejsze, samych chwil radości i jak najmniejszych smutków!
Mnóstwa wspaniałej muzyki, poznawania nowego, odkrywania tego czego jeszcze nie zdołaliśmy odkryć! Górołazom- wielkich oraz małych szczytów, bezpiecznych, rozsądnych wyborów!
Miłości, ciepła, życzliwości, zdrowia.
W zimie- zimy, wiosną- wiosny, latem- lata, jesienią- jesieni!
Załóżmy sobie jakiś cel i dążmy do niego! Do przodu! Pomyślności :)
Sobie, jako tacie, życzę aby Kacper był szczęśliwy i zdrowy, z resztą sobie poradzimy :)
I jeszcze wszystkim Tatusiom, którym ogranicza się kontakty ze swoimi pociechami- wytrwałości Panowie, spokoju i rozwagi. Choćby nie wiadomo jak Nam próbowano utrudniać spotkania, zawsze będziemy dla Nich Dzielnymi Tatusiami! :)