Obywatelki i Obywatele 18 Maja br. miała miejsce historia, która na wieki pozostawi pozytywne wspomnienia. Tak oto bawi się szlachta z namysłowskiego "półświatka". NBP Rulez w komiksie.
Pozdrawiam wszystkich uczestników owego wydarzenia!
… ciągle mam wrażenie, że mój czas się kończy... Z każdym kolejnym dniem mam jeden dzień mniej do przeżycia. W związku z tym każdą chwilę chciałbym przeżyć jak najpełniej …