sobota, 15 czerwca 2013

18-19 Maj 2013 Weselimy się :)

Obywatelki i Obywatele 18 Maja br. miała miejsce historia, która na wieki pozostawi pozytywne wspomnienia. Tak oto bawi się szlachta z namysłowskiego "półświatka". NBP Rulez w komiksie.



Pozdrawiam wszystkich uczestników owego wydarzenia!

poniedziałek, 6 maja 2013

6 maja z Kacprem :)







Na rowerze miło jest Namysłów - Wilcza Buda - Namysłów 4-5 maja

Coś.


Dziwne "rzeczy" skrywa las :)

Zapomniana trasa Namysłów - Opole gdzieś w okolicach Murowa.





Zagwiździański staw.





Wilcza Buda - miejsce noclegu.



Widok z okna :)

A w stajni konie zaparkowano...






Użytek ekologiczny "Jagienieckie Łąki".


Coś tam kiedyś było.