piątek, 12 maja 2017

Słodziak po przebudzeniu ;)

Kacper tuż po przebudzeniu w kilku ujęciach. Słodki, prawda? ;*








Bieg Namysłowian 18.06.2016

Pociągniemy w temacie Mojego "Wielkiego" Dzielnego "Artysty" :)

18-06-2016 Bieg Namysłowian, również tych "mniejszych" ;)

Na wzmocnienie przed biegiem najlepsze są pyszne lody jak się później okaże.

Widać ten stres w oczach.

Chwile zwątpienia tuż przed biegiem, Tato motywuje :*

Po wyczerpującym biegu uzupełniamy stracone kalorie ;)

I już na wesoło

Kto jak kto ale "najgłupsze" miny należą do... ;)

3 na mecie. 3 na podium. Mój :*

To jest to szczęście, szkoda że mojego tu nie widać :)
Brawo Kacpro! Mój Ci On! W przyszłym roku mierzymy wyżej? ;*


5-tka Mojego Kacpra ;*

Piąte urodzinki Mojego Kacpra 06.04.2016.  STÓWA KACPEROSIE MÓJ KOCHANY :*








czwartek, 11 maja 2017

Ukraina 2016

Zacznę może od mojej ojczyzny. Nie wiele mam do powiedzenia, był to wypad kompletnie inny od wszystkich. Maj 2016 i wjazd w Gorgany. Pojechałem przeziębiony, wróciłem z anginą jakiej do tej pory jeszcze nie miałem (źle wspominam ten czas), nawet ukraińska wódka nic nie wskórała, ehh.
Tak więc, Yaremche (Jaremcze) u podnóża Gorganów było celem tamtejszej "wycieczki". Ja z Jaremczy się nie ruszyłem, Chłopaki poszli któregoś dnia w góry, ale im nie wyszło :)
Kilka fotografii, wiele ich też nie przywiozłem.

















Kolejna Ukraina będzie inna, obiecałem to Mojej Kochanej Pani :*


Powrót?!

Absolutnie nie wiem od czego zacząć, pogubiłem się, wszak nie było mnie tu przeszło rok, a znajomi powoli wypytują "coś tam nowego na blogu jest?" Hmm, zapomniałem o nim trochę, czasu też nie wiele miałem, dynamicznie to życie biegnie, świat się zmienia, jedyne co się nie zmieniło to dusza ma, wciąż w niej mnóstwo punkrocka, czasami pstrokatego momentami ubranego w nieco mniej barw. Wiele się wydarzyło przez ten rok, wiele odkryć, Kacper rośnie na dużego i mądrego chłopca, pojawiła się nawet miłość!!! Świat Łukasza został kompletnie przewartościowany, ale dobrze mi w nim a historii nie musicie znać ;) Będzie chaotycznie, rozgardiasz, chlew i anarchia!

Witam z powrotem, nie wiem na jak długo i jak często tu będę gościł, no ale do rzeczy ;)

LuMa.