+ BONUS :) Kilka ujęć krajobrazów towarzyszących temu wydarzeniu.
… ciągle mam wrażenie, że mój czas się kończy... Z każdym kolejnym dniem mam jeden dzień mniej do przeżycia. W związku z tym każdą chwilę chciałbym przeżyć jak najpełniej …
sobota, 15 czerwca 2013
Wesele w formacie jpg.
18-19 Maj 2013 Weselimy się :)
Obywatelki i Obywatele 18 Maja br. miała miejsce historia, która na wieki pozostawi pozytywne wspomnienia. Tak oto bawi się szlachta z namysłowskiego "półświatka". NBP Rulez w komiksie.
Pozdrawiam wszystkich uczestników owego wydarzenia!
poniedziałek, 6 maja 2013
Na rowerze miło jest Namysłów - Wilcza Buda - Namysłów 4-5 maja
Coś.
Dziwne "rzeczy" skrywa las :)
Zapomniana trasa Namysłów - Opole gdzieś w okolicach Murowa.
Zagwiździański staw.
Wilcza Buda - miejsce noclegu.
Widok z okna :)
A w stajni konie zaparkowano...
Użytek ekologiczny "Jagienieckie Łąki".
Coś tam kiedyś było.
Subskrybuj:
Posty (Atom)




